Гуртівня будматеріалів на Рудні
м. Самбір, хутір Рудня, вул. Військторг, 37. Телефон: (236) 3-31-95, (067) 781 95 05

Збережіть тепло власної оселі!

Враховуючи ціни на газ, наступна зима буде катастрофою для бюджету кожної сім'ї. Не секрет, що більша половина тепла втрачається через стіни. Проте, утеплення стін є самим дорогим способом економії тепла. Та якщо розумно підійти до справи, утеплення можна значно здешевити. Не обов'язково наймати "модну бригаду", орієнтовану на роботу дорогими імпортними матеріалами, можна використовувати вітчизняні матеріали та в 2 рази здешевити утеплення, не втративши якості.

Вибрати матеріали по кишені вам допоможуть кваліфіковані консультанти гуртівні на хуторі Рудня та Спецбаза на вул. І.Франка. Вони порахують вартість утеплення квадратного метра, кошторис на цілий будинок.

Важливим є те, що технології по утепленню помешкан є не дуже складними і кожен господар, орендувавши риштування, покликавши кума на поміч, може утеплити свою оселю. Як говорить українске прислів'я, "очам страшно, а руки зроблять". Також є можливість отримати пільговий кредит на утеплення Вашої оселі.

Наша порада - не відкладайте роботу на осінь, бо з власного досвіду знаємо, що коли ближче до зими починається ажіотаж, стає важче знайти майстрів, риштування. Та й ціна при збільшенні попиту, як правило, росте.

ТЕПЛОЇ ВАМ ЗИМИ!


Наші контакти: тел. - (236) 3-31-95, моб. (067) 781 95 05

З повагою, адміністрація гуртівні будівельних матеріалів на Рудні та Спецбази на вул. І.Франка.