Гуртівня будматеріалів на Рудні
м. Самбір, хутір Рудня, вул. Військторг, 37. Телефон: (236) 3-31-95, (067) 781 95 05

Збережіть тепло власної оселі!

Враховуючи нестабільність цін на газ, кожна зима може стати катастрофою для бюджету кожної сім'ї. Не секрет, що більша половина тепла втрачається через стіни. Утеплення стін є найбільш дорогим способом економії тепла, та якщо розумно підійти до справи, - вартість утеплення можна значно здешевити. Не обов'язково винаймати фахівців, орієнтованих на роботу дорогими імпортними матеріалами, можна використовувати вітчизняні матеріали та в 2 рази здешевити утеплення без втрати якості.

Також важливим фактором є те, що технології по утепленню помешкань не є дуже складними та кожен господар, орендувавши риштування та покликавши кума на допомогу, може утеплити свою оселю з мінімальними затратами. Як говорить українске прислів'я, "очам страшно, а руки роблять".

Вибрати матеріали по кишені вам допоможуть кваліфіковані консультанти гуртівні на Рудні та "Спецбаза" на вул. І.Франка. Вони прорахують вартість утеплення квадратного метра та кошторис на весь будинок. Також є можливість отримати пільговий кредит на утеплення Вашої оселі.

Отже, наша порада - не відкладайте роботу на осінь, бо з власного досвіду знаємо, що ближче до зими починається ажіотаж, стає важче знайти майстрів та риштування. А ціна при збільшенні попиту, як правило, росте.

ТЕПЛОЇ ВАМ ЗИМИ!


Наші контакти: тел. - (236) 3-31-95, моб. (067) 781 95 05

З повагою, адміністрація гуртівні будівельних матеріалів на Рудні та Спецбази на вул. І.Франка.